Na skróty:

Informator dla interesantów:

Kalendarium

Wiadomości

Dzień Rodziny

2018-06-10

Dzień Rodziny

Małgorzata Wróblewska

               27 maja 2018 roku w Czarnorzekach odbył się Dzień Rodziny. Dzieci ze swoimi rodzicami świętowały Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Uczniowie i przedszkolaki wspólnie z nauczycielami przygotowali program artystyczny. Jak co roku Rada Rodziców we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich zorganizowała smaczny poczęstunek. Podczas pikniku było wiele atrakcji m. in. malowanie twarzy, pokaz strażacki OSP z Węglówki, dmuchane zjeżdżalnie, zamek i trampolina, których sponsorem był Wójt Gminy w Korczynie.

czytaj więcej »

Spotkanie z Olimpijką -Eweliną Marcisz

2018-05-31

Małgorzata Cieplik

21 maja br odbyło się spotkanie z Naszą Eweliną Marcisz, biegaczką narciarską, uczestniczką Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pyeog Changu.Szkoła Podstawowa w Czarnorzekach to pierwsza szkoła Eweliny, dlatego też spotkanie było nie tylko opowieścią o cudownej imprezie jaką są Igrzyska Olimpijskie ale także „ucztą wspomnień”, wspólnie spędzonych lat w naszej szkole. 

Jesteśmy Dumni, że Ewelina była naszą uczennicą.  


czytaj więcej »

Przedstawienie w szkole.

2018-05-29

18 maja br odbyło się w szkole przedstawienie teatralne pt. "Bezpieczeństwo na drodze, w domu, w sieci". 

czytaj więcej »

Pozostałe wiadomości

Dzień Flagi

2018-05-20

Dzień Flagi

  Małgorzata Wróblewska                                                                                  

2 maja w Polsce jest obchodzony Dzień Flagi. To jedno z najmłodszych świąt państwowych – zostało ustanowione uchwałą Sejmu w 2004 roku, by propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Z tej też okazji 30 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie poznali legendę o powstaniu państwa polskiego, przypomnieli sobie symbole narodowe i razem z piosenką o Wiśle wędrowali przez poszczególne miasta Polski, aż do Morza Bałtyckiego.

czytaj więcej »

Dzień Ziemi 2018

2018-05-06

Agata Rękas - opiekun SU

Celem każdego Dnia Ziemi jest uświadomienie problemów związanych ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków czy brakiem wody w wielu częściach świata. Tego dnia promuje się działania na rzecz walki z zanieczyszczeniem środowiska i edukowanie ludzi na całym świecie, jak wielki problem stanowi zanieczyszczenie środowiska odpadami zrobionymi z tworzyw sztucznych. 

czytaj więcej »

Galerie foto

Galerie wideo