Na skróty:

Informator dla interesantów:

Kalendarium

Wiadomości

Ratujemy i uczymy ratować

2019-04-14

Agata Rękas

Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować"  skierowany jest do klas I-III w szkołach podstawowych. Poznanie zasad pierwszej pomocy to nie wszystko. Na podjęcie działań ratujących życie przez świadków zdarzenia ogromny wpływ ma pewność, co do swoich umiejętności, a także obawy, które często im towarzyszą. 

czytaj więcej »

Wiosna 2019.

2019-03-31


Agata Rękas

 
Raz śnieg pada, a raz deszczyk

Na jeziorze lód już trzeszczy

Błękit nieba lśni w kałuży 

Bałwan w słońcu oczy mruży 

Koniec, koniec zimy - przerwa, dzwonek

To nie dzwonek, to skowronek.


czytaj więcej »

Turniej

2019-03-25

Turniej wiedzy pożarniczej

Małgorzata Wróblewska

21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom” na szczeblu gminnym. Celem turnieju była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Nasi chłopcy byli najmłodszymi uczestnikami turnieju, a mimo to osiągnęli wysokie wyniki. Serdecznie im gratulujemy.


czytaj więcej »

Pozostałe wiadomości

Wycieczki, wycieczki.

2019-03-24

Agata Rękas

20 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Krosna. Była to wycieczka integracyjna z klasą V ze Szkoły Podstawowej w Korczynie. Najpierw w RCKP obejrzeliśmy przedstawienie teatralne "Kot w butach" w wykonaniu aktorów teatru Bohema. Następnie pojechaliśmy do banku PKO BP SA. 


czytaj więcej »

8 marca - Dzień Kobiet

2019-03-21

Agata Rękas

8 marca w Dniu Kobiet wszystkie panie czują się wyjątkowo- otrzymują krótkie wierszyki na kartach, życzenia składane osobiście, e-maile i popularne SMSY. Chłopcy z naszej szkoły w tym dniu nie zawiedli. Każda Kobieta - duża i mała otrzymała kwiaty i prezenty. Za wszystkie dziękujemy.


czytaj więcej »

Pomagamy Krośnieńskiemu Hospicjum.

2019-03-12

Pomagamy.

Agata Rękas

Już od 10 lat wolontariusze kwestują w ponad 100 miejscach w Krośnie i powiatach zbierając środki na Krośnieńskie Hospicjum. W tym pięknym dziele uczestniczą uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, którym podziekowania za gorliwość i za otwarte na pomoc serca złożył Prezes Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum.


czytaj więcej »

Galerie foto

Galerie wideo