Na skróty:

Informator dla interesantów:

Kalendarium

Wiadomości

Mikołajki

2017-12-10

Mikołajki 

Agata Rękas – opiekun SU

 
„Co to , co to co to 

Kto to, kto to , kto to

Pan Mikołaj już się skrada

Ojej, ja się boję

Ale bać się chyba nie wypada”

czytaj więcej »

Wycieczki

2017-12-10

Wycieczka do kina i do banku PKO BP SA. 

Agata Rękas

6 grudnia 2017r. pojechaliśmy do kina na film pt. „Paddington 2”. Była to cudowna opowieść o misiu, który miał dobre serce i przez to zjednywał sobie wielu przyjaciół. W tym samym dniu odwiedziliśmy bank PKO BP SA. Wspólne z panią dyrektor i panią Paulinką Pilut poznaliśmy obowiązki bankowców na sali operacyjnej. Pani Paulinka pokazała nam, jak można wpłacać i wypłacać pieniądze w bankomacie.  


czytaj więcej »

Andrzejki

2017-12-04

Zabawa andrzejkowa

Małgorzata Wróblewska

                30 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Spotkanie rozpoczęliśmy zabawą integracyjną ,,Czary- mary” i specjalnym zaklęciem - by spełniły się wszystkie andrzejkowe wróżby. Panie przygotowały różne atrakcje. Było losowanie kartek z imionami nowych kolegów i koleżanek, wróżba „Daleka podróż”, zabawy z talerzykami i kołem fortuny. Nie zabrakło także przepowiedni z zaczarowanego kapelusza, lania wosku no i oczywiście wróżby z butami. Po zakończeniu wróżb wszyscy wspaniale się bawili podczas zabaw integracyjnych i tańców. Jak zawsze w Andrzejki objadaliśmy się pyszną pizzą. Wszyscy mamy też nadzieję, że nasze wróżby się spełnią.

czytaj więcej »

Pozostałe wiadomości

Prawa Dziecka

2017-12-04

Prawa dziecka

Małgorzata Wróblewska

            Każdy uczeń ma swoje prawa i obowiązki, które określa Statut Szkoły. Prawa dziecka zawarte są w innych dokumentach m. in. w Konwencji Praw Dziecka, która została uchwalona przez ONZ 20 listopada 1989 roku.  W Polsce obowiązuje od 1991 r.

czytaj więcej »

11 listopada

2017-11-12

Święto Odzyskania Niepodległości

Małgorzata Wróblewska

10 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.11 listopada 1918 r. zakończyła się I wojna światowa, a Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. Na czele państwa stanął Józef Piłsudski, który został pierwszym Marszałkiem Polski.


czytaj więcej »

Konkurs "Jesienne korale" rozstrzygnięty

2017-11-12

Nasze sukcesy

3 listopada 2017r.w Blbliotece Gminnej w Korczynie został rozstrzygnięty konkurs pt. „Jesienne korale”. Uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia. Serdecznie im gratulujemy.

czytaj więcej »

Galerie foto

Galerie wideo