AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fczarnorzeki.korczyna.pl%2Fwiadomosci&chs=350x350&chld=L|4

Wiadomości

05-04-2018POLA NADZIEI – 2018

Małgorzata Cieplik

To już X  Krośnieńskie Pola Nadziei . Szkoła Podstawowa w Czarnorzekach co roku prowadzi zbiórkę publiczną na rzecz krośnieńskiego Hospicjum. W tym roku wolontariusze: Zuzia Moskal, Rafał Okólski, Antek Moskal, Maja Niemczycka, Gabryś Okólski, Ala Białas, Łukasz Okólski, Szymek Marcisz i Anna Białas wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami  w Niedzielę Palmową rozdali ponad 100 bibułkowych żonkili, żółte i zielone baloniki i ulotki propagujące akcję. Zebrane pieniądze zostały przekazane na konto Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum w Krośnie. Współorganizatorkom akcji, Paniom Barbarze Marcisz i Justynie Moskal dziękujemy za pomoc.Bóg Zapłać wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wspomogli krośnieńskie Hospicjum.czytaj więcej »

02-04-2018WIELKANOC 2018

Agata Rękas – opiekun SU 


Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej. Ten radosny czas obfituje w wiele zwyczajów. Większość z nich znane jest od średniowiecza i praktykowane do dziś. Uczniowie klas 0 – III przygotowali krótkie przedstawienie, zapoznali ze zwyczajami i tradycjami wielkanocnymi. Był również czas na życzenia od najmłodszych „Pełnych spokoju i radości Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość”. 


czytaj więcej »

02-04-2018Powitanie Wiosny

Agata Rękas – opiekun SU

23-go marca 2018 roku w Czarnorzekach po raz kolejny pojawiła się wiosna. Tego dnia powitała uczniów klas 0 - III. Również w tym dniu na dobre pożegnaliśmy zimę. Marzanna – słomiana kukła wykonana przez najmłodszych uczniów z zerówki została spalona. Do szkoły wróciliśmy z symbolem wiosny gaikiem – maikiem.czytaj więcej »

30-03-2018WIELKANOC 2018

Radosnych Świąt Wielkanocnych, stołu suto zastawionego tradycyjnymi potrawami, przy którym nie zabraknie nikogo bliskiego. Niech w tym podniosłym dniu zagości w Waszych sercach Zmartwychwstały Jezus Chrystus i napełni je wiarą, miłością i pokojem. Życzymy, by te święta były nie tylko czasem wytchnienia i odpoczynku, ale przede wszystkich duchowej odnowy. 

czytaj więcej »

27-03-2018Dzień pełen niespodzianek

Dzień pełen niespodzianek

Spotkanie z dyrektorem Gminnej Biblioteki w Korczynie panią Dorotą Pec.

czytaj więcej »

22-03-2018KONCERT MUZYCZNY

Muzyczna podróż - "W krainie słoni".


czytaj więcej »

13-03-2018Sukcesy

Nasze sukcesy
czytaj więcej »

13-03-2018Dzień Gofra

Agata Rękas Opiekun SU

25 marca, na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Gofrów, a największego bzika na punkcie gofrów mają Norwedzy. W naszej szkole dzień ten obchodzony był trochę wcześniej, ale również w marcu.czytaj więcej »

13-03-2018Dzień Kobiet

Agata Rękas opiekun SU

Czym byłby świat bez kobiet – matek, babć, żon, córek? Każdy z nas wiele im zawdzięcza. Dlatego 8 marca, w Dzień Kobiet, warto pokazać, że o nich pamiętamy. Chłopcy w tym dniu podarowali każdej kobiecie (tej małej i tej dużej) symboliczny kwiatek oraz zaśpiewali piosenki specjalnie dla nich. Serdecznie dziękujemy za pamięć.
czytaj więcej »

20-02-2018Walentynki

Agata Rękas opiekun SU

Walentynki są obchodzone w południowej i zachodniej Europie od średniowiecza. Europa północna i wschodnia dołączyła do walentynkowego grona znacznie później. 14 lutego w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Szczęśliwcy dostali nawet po kilka walentynek. Serdeczne im gratulujemy.


czytaj więcej »
< 123456789 ... 20